Aksaray Haberleri, Aksaray Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Aksaray Belediyesi şehre renk katıyor

Parkta yapılan aydınlatma çalışmasının tamamlanması ve ışıkların yanmasıyla birlikte terminal kavşağında akşamları rengarenk bir görüntü ortaya çıkıyor. Terminal çevresinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, “Belediye olarak terminalin olduğu noktada çok önemli çalışmalar yaptık. Bölgede özel hastane, özel bir eğitim kurumu, terminal, üniversite, yurtlar ve galericiler sitesi yer almaktadır. Bizler bu bölgede yaptığımız çalışmalarla trafiği daha da rahatlattık. Kavşak düzenlemelerinden sonra yine bu bölgede 4 bin 800 metrekarelik alan üzerinde yamaçları dekoratif süs taşı ve bitkilerle, aydınlatmalarla süsleyen modern bir park yaptık. Parkımızda aydınlatma sisteminin devreye girmesiyle akşamları görsel olarak çok güzel bir manzara ortaya çıkıyor” dedi.

Terminal kavşağında yapılan çalışmalarla şehrin girişinin ayrı bir güzellik kazandığını belirten Başkan Yazgı, amaçlarının yapılan projelerle şehre en güzel şekilde hizmet etmek olduğunu söyledi.

Bir önceki yazımız olan Başkan Kayan: "Tarım ve hayvancılık olmazsa olmazımız" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri