Aksaray Haberleri, Aksaray Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Macaristan Başbakanı: Erdoğan'ı destekliyorum

Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Türkiye’de net bir istikrar sağlayabilenlerin desteklenmesi gerektiğini belirterek, Türkiye’de istikrar olmazsa hepimizin başı yakında belaya girer. dedi.

Orban, Avrupa Parlamentosu (AP) Genel Kurulundaki konuşmasının ardından basın toplantısı düzenledi.

Bir soru üzerine Türkiye’de 16 Nisan’da anayasa değişikliğine ilişkin yapılan halk oylaması sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kutladığını dile getiren Orban, Türkiye’nin istikrarının Avrupa açısından önemine değindi.

HEPİMİZİN BAŞI BELAYA GİRER

Orban, Türkiye’de net bir istikrar sağlayabilenleri desteklemeliyiz. Türkiye’de istikrar olmazsa hepimizin başı yakında belaya girer. ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN’I DESTEKLİYORUM

Avrupa’nın daha büyük önceliğinin Türkiye’nin istikrarlaştırılması olduğunu vurgulayan Orban, Aksi halde, tüm bölge yangın yerine döner ve Avrupa üzerindeki baskı dayanılmaz olur. Bu yüzden Erdoğan’ın istikrarlı bir Türk siyasi hayatı oluşturmasını destekliyorum. şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Soros'u kızdıran ülkeye karşı AB harekete geçti başlıklı makalemizde AB komisyonu, Avrupa Haberleri ve george soros hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri